Parimatch Україна: огляд букмекерської контори

Parimatch онлайн – загальновідомий букмекер, що приймає ставки не лише через Інтернет, а й в наземних пунктах. Компанія відкрилася 1994 року в Україні, працює за міжнародними та локальними ліцензіями та активно розвивається. Сайт БК з’явився у 2000-му, і с тих пір на ньому роблять ставки тисячі гравців. Абсолютно легальний на міжнародному рівні заклад функціонує не лише в країнах СНД, а й на Кіпрі та у багатьох інших державах світу. Багато років чесної роботи вивели оператора в ТОП, що підтверджено величезною кількістю позитивних відгуків бетерів.

Загальна інформація букмекерської контори Parimatch

⭐ Компанія власник Pari-Match N.V.
✅ Ліцензія Кюрасао
🎁 Бонуси Фрібети, бонус за реєстрацію, страхування ставок, індивідуальні заохочення
⚽ Види спорту Класичні спортивні події, віртуальний спорт, кіберспорт, UFC, культурні та політичні події
✔️ Типи ставок Live-ставки, прематч, VIP-ставки, фора, тотал, ставки на статистику, на гравця, виграш та інше
💸 Мін. ставка 10 грн
💵 Макс. ставка Встановлює букмекер
💳 Методи поповнення Telegram-bot, банківські карти, Приват24 та Моно, термінали, криптовалюти, G-Pay, ApplePay
🖥️ Інтерфейс Windows, Android, iOS
📱 Додаток для всіх смартфонів
⚙️ Технічна підтримка месенджери, e-mail, гаряча лінія, онлайн чат

Зміст

Ліцензія букмекерської контори Parimatch

Робити в Парі Матч ставки на спорт можна цілком легально: БК працює на підставі дозволу, виданому в 2009 році регулюючим податковим органом. Це означає, що кожен виграш у букмекера оподатковується. На сьогодні податок складає 13%, і це – умова не самого оператора, а держави, що встановила такі правила для легальної роботи контор. Податки відраховуються автоматично, гравцеві не потрібно робити ніяких додаткових дій. Заклад сам формує звіти та вираховує відповідний відсоток із виграних сум. Наявність ліцензії – це гарантія безпеки клієнтів та своєчасних виплат грошей.

Огляд офіційного сайту БК Парі Матч

Сайт pari-match ua виглядає дуже сучасно. Компанія не підтримує консервативності та намагається вводити всілякі інноваційні рішення, адже вважає, що це допомагає проекту розвиватися, що є правдою. Як наслідок, ресурс постійно переробляється через експерименти з інтерфейсом.

Останнє оновлення відбулося відносно недавно, в результаті багато незручностей було усунено. Зміни стали корисними, і тепер сайт можна сміливо назвати авторитетним та комфортним. Дизайн виконаний у фірмових жовто-чорних кольорах, функціонал вельми простий. Ліворуч знаходяться лінії live та пре матч, праворуч – купон ставок, кнопки входу в БК України Паріматч та реєстрації, а також контакти сапорту.

У центрі – слайд-банер із головними промоакціями та подіями. Нижче – найбільш популярні змагання. Унизу сторінки знаходиться інформація про ліцензію, правила та умови, розділи з відеотрасляціями, статистикою та результатами.

Парі Матч: реєстрація та вхід на сайт

Форма реєстрації у Парі Матч України відкривається натисканням відповідної кнопки. Користувачеві слід заповнити поля, вказуючи точні та правдиві дані. При цьому має бути доступ до телефону та e-mail.

Як зареєструватися в Паріматч

Робити ставки в БК parimatch com можуть лише зареєстровані бетери. Для створення облікового запису слід вказати/відмітити:

 • номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти;
 • дату народження;
 • повноліття (18+);
 • погодження із правилами та обробкою особистих відомостей.

Альтернативний та більш швидкий спосіб реєстрації – прив’язка до БК аканту в соцмережі Google+. Слід натиснути на іконку мережі та діяти за подальшими інструкціями.

Parimatch: верифікація акаунту

Спосіб верифікації на офіційному сайті Парі Матч України є індивідуальним для бетерів із різних регіонів. Залежно від країни проживання букмекер може запропонувати такі методи ідентифікації:

 • надсилання фотографій документів (паспорт/ID-картка, банківська картка);
 • прив’язка до акаунту верифікованої платіжної системи;
 • відвідування пункту прийому ставок чи центру акредитації.

Перший спосіб − найпростіший. Однак у ході процедури адміністрація має право запросити не лише скани паспорта та пластикової картки, з якою було здійснено депозит, а й інші документи, наприклад фото квитанції на оплату комунальної послуги чи виписку з банку.

Як увійти до власного кабінету Парі Матч

Щоб здійснити вхід в особистий кабінет Парі Матч, треба авторизуватися через SMS або пошту. При цьому вказується пароль із кількох символів. Доступ на платформу можливий з комп’ютера, ноутбука, мобільного пристрою або через додаток.

БК Parimatch: лінія та коефіцієнти букмекера

Букмекерська контора Паріматч пропонує робити ставки на::

 • події у 20 спортивних дисциплінах;
 • кіберспорт;
 • культурні заходи світового масштабу.

Мінімальна кількість доступних подій для ставок – 500, у дні, коли проводиться більше ігор, число збільшується щонайменше вдвічі.

Розпис на змагання дуже докладний і включає навіть маловідомі матчі. Доступні навіть такі види спорту, як гандбол, малий та великий теніс. Пропонована кількість варіантів набагато більша, ніж в інших букмекерських контор. Навіть якщо бетер новачок, у нього проблем не виникне, адже в Парі Матч зробити ставку можна на будь-яку подію.

Оператор пропонує вигідні коефіцієнти: вищі за багато інших БК на ринку. У середньому маржа складає 6%. Розрахувати маржінальність конкретної події можна за стандартною формулою. Якщо брати за основу найпопулярніші футбольні події, то тут маржа, навпаки, нижча, ніж на інших порталах – лише 4,5%.

Хокей також має вигідні умови: на топові європейські змагання пропонується 5-6% маржі. У баскетболі маржа сягає 10%, проте якщо йдеться про НБА, то вона знижується до 7%. Ставки в прематчі, відрізняються від лайву за показниками маржі, тут вони на 2-3% вищі.

Види ставок у букмекерскій конторі Парі Матч

Загалом робити в Parimatch ставки на спорт вельми вигідно, тому гравці охоче проводять тут час. Професійні бетери зазначають, що на сайті достатньо глибокий розпис, що дозволяє грати на високому рівні. Стандартний набір ставок на футбол і хокей – на окремі періоди, фори, тотали, голи, час тощо.

Особливо багато парі доступно для голів: спортсмени, час, послідовність, кутові, тайм та інші. На популярні матчі надається розширений розпис ставок на статистику. Можна поставити на майстерність спортсмена, рівень володіння м’ячем, порушення, штрафи, а також комбіновані результати та різницю в рахунку.

Баскетболу також приділяється багато уваги: статистика штрафних, дво- та трьохочкові кидки, підбирання, перехоплення, точність тощо. Пропозиція на теніс – вище за середню. Добре реалізовані додаткові тотали та фори.

На передньому плані в БК Парі-Матч онлайн знаходиться кіберспорт. Бетери можуть ставити практично на всі дисципліни: Dota, Counter-Strike, LoL, Valorant, Call of Duty та багато інших. Довгострокових ставок багато, але тільки на головні події.

Live ставки

В лайві доступні лише найпопулярніші спортивні події, тому за ставками live Parimatch дещо поступається конкурентам, наприклад Фонбет та іншим. Проте розпис на події достатньо широкий, можна ставити навіть на проміжок часу. Щодо трансляцій змагань, то їх можна дивитися навіть при нульовому балансі.

Мінімальна та максимальна ставки

Мінімальна ставка на майданчику складає 20 рублів, максимальна офіційними правилами не оговорюється. У цілому сума безпосередньо залежить від обраної дисципліни та типу парі. Зокрема, для одних ставок можуть діяти ліміти до 1000, інших − 2000 руб., а треті взагалі не обмежуються.

Як укласти парі в БК Pari Match

Щоб зробити ставку в букмекерській конторі Parimatch, необхідно:

 • обрати дисципліну та змагання (це можна зробити через систему пошуку);
 • клікнути по події, щоб відкрити ймовірні результати;
 • вказати суму ставки у купоні;
 • натиснути кнопку «Зробити ставку».

За бажанням можна скористатися фунцією Cashout, щоб отримати виплату достроково на умовах оператора. Букмекер розрахує парі до фактичного результату або завершення змагання, що дозволить скоротити грошові втрати або отримати менший, але гарантований прибуток.

Паріматч: бонуси та програма лояльності букмекера

Увесь перелік бонусів Паріматч можна розбити на категорії:

 • вітальний подарунок;
 • реферальні програми;
 • індивідуальні заохочення.

Бонус Parimatch за реєстрацію надається за перше поповнення рахунку. Це 100% суми депозиту, ,але не більше ніж 2500 руб. Щоб вивести бонусні гроші, їх слід 10 разів прокрутити у ставках із коефіцієнтом від 1,7. Після відіграшу на основний ігровий рахунок надходить сума, обумовлена правилами. Залишок коштів згоряє.

Бонуси

Розмір Умови отримання
Бонус за реєстрацію 100% Потрібно пройти процедуру реєстрації та активувати бонус депозитом від 100грн
FreeBet 30 злотих Треба активувати цей бонус та зробити 4 ставки від 20 злотих. Після розрахунку цих ставок буде нарахований фрібет
Програма лояльності кешбек Після реєстрації всім гравцям доступна програма лояльності. Гравець може сам обрати за ставки в яких дисциплінах буде нараховуватися кешбек

У конторі діє програма лояльності, учасником якої автоматично стає кожний зареєстрований гравець. Бетери отримують очки за ординари (від х1,5) та експреси (від х2). Чим крупніший розмір ставки, тим більшу кількість очок буде нараховано. Щотижня накопичені бали обмінюються на один із призів:

 • страховку ставки;
 • фрібет Parimatch без депозита;
 • бонус на депозит.

До топових змагань компанія розігрує подарунки. У будь-якому разі для отримання та використання бонусу Parimatch слід виконати всі умови акції, тому перед тим, як приймати пропозицію, слід обов’язково ознайомитися з ними. Щодо промокодів, то вони діють обмежений час, на що також треба звертати увагу.

Вивести виграш можна лише після дотримання всіх умов відіграшу. В іншому випадку бетер втратить виграш, отриманий за допомогою бонусних коштів. Програма лояльності створена для того, щоб гравці відчували себе комфортніше і бетінг став для них вигіднішим, тому не варто відмовлятися від подарунків та участі в промоакціях.

Поповнення депозиту та виведення грошей в БК Парі Матч

Платіжна система

Ліміти депозиту Комісія Термін виводу
VISA Від 113 UAH до 38 000 UAH Відсутня До 3 діб
MasterСard Від 113 UAH до 38 000 UAH Відсутня До 3 діб
Pay on host Від 300 UAH до 50 000 UAH Відсутня Недоступний

Усі грошові операції в БК проводяться у розділі «Введення та виведення коштів». Поповнити рахунок Парі Матч можна за допомогою:

 • банківських карток Віза, Мастеркард, СВІТ;
 • електронних систем Qiwi, Ю.Money;
 • гаманця ЦОПІС;
 • банкінгів Альфа-Клік, УРАЛСІБ.

Внести кошти на рахунок також можна готівкою у «Зв’язковому» або поповнити Паріматч з мобільного номера МТС, Білайн, Мегафон, Теле 2. Мінімальний депозит складає 50 руб., через УРАЛСІБ − 10 руб. Зарахування відбувається миттєво.

Для виведення грошей використовуються ті ж самі платіжні сервіси, за винятком мобільного рахунку. Найменша сума виведення − 1000 руб. Переказ коштів зазвичай займає до півгодини, на картки – до п’яти робочих днів. Для гравців, які не знають, як вивести гроші з Парі Матч та поповнити рахунок, на сайті розміщено відповідні інструкції.

Усі платіжні операції проводяться захищеними каналами, завдяки чому можна не турбуватися про збереження коштів. Жодних комісій не стягується: лише податок, що відправляється до державної скарбниці.

БК Паріматч: ставки з мобільного

Робити ставки в БК можна не лише в комп’ютерній версії, а й через смартфон або планшет. Мобільний формат надає користувачам ті ж самі можливості й інструменти, що доступні в десктопному.

Паріматч: мобільна версія сайту

Мобільна версія Паріматч не скачується на телефон: вона відкривається звичайним чином через браузер пристрою. Уперше слід авторизуватися, щоб система запам’ятала дані. Завдання мобільного формату – забезпечити комфортний бетінг у будь-якому місці, без прив’язки до комп’ютера.

Parimatch: додаток на Андроїд та Айфон

Для максимальної зручності бетерів оператор запропонував їм програми для смартфонів на ОС Android та iOS. Скачати мобільний додаток Парі Матч можна з офіційного сайта БК, дотримуючись простих інструкцій. Функціонал та можливості програми ідентичні десктопному букмекеру. Гравець може:

 • виконувати фінансові операції;
 • дивитися прямі трансляції подій;
 • робити будь-які ставки;
 • користуватися бонусами тощо.

Додаток можна розроблявся з урахуванням інтересів відвідувачів, тому інтерфейс виконаний таким чином, щоб ним легко було керувати. У програмі можна пройти реєстрацію або зайти до особистого кабінету, використавши вже наявні логін і пароль. Мобільний додаток не залежить від швидкості з’єднання з Інтернетом і має спрощений інтерфейс без втрати функціоналу. Відразу після завантаження гравець побачить список доступних спортивних дисциплін та розпис змагань. В окремій вкладці можна ознайомитись з анонсом найближчих подій лайв Парі Матч.

Перед тим як скачати Парі Матч на айфон або Андроїд, слід зайти в «Налаштування» телефону та дозволити завантаження контенту зі стороннього джерела.

Служба підтримки БК Парі-Матч

Якщо у користувача виникли труднощі, йому варто відвідати розділ FAQ, де зібрані відповіді на найпопулярніші запитання користувачів. Коли проблему таким чином вирішити не можна, слід звернутися до служби підтримки, що працює цілодобово. Для зв’язку передбачені наступні контакти:

 • електронна пошта (support@parimatch.ru);
 • гаряча лінія Паріматч Україна (+7-800-770-73-71);
 • месенджери (WhatsApp, Telegram);
 • онлайн чат.

Чат – найшвидший спосіб отримати допомогу. Відповідь на звернення поштою прийде не відразу, втім на якість вирішення питання це не впливає. Менеджери служби підтримки Паріматч працюють індивідуально для кожної країни. Мова залежить від локації, з якої було зроблено запит, що значно полегшує взаємодію з сапортом.

Паріматч: відгуки реальних гравців про букмекерську контору

Відгуки про Парі Матч у більшості позитивні. Гравцям подобаються бонусні пропозиції, доступність всіх видів ставок, професійність техпідтримки. Але деякі хочуть бачити більш широку лінію дисциплін в лайві.

Переваги та недоліки букмекера Parimatch

✔️ Переваги БК

Недоліки

вигідні коефіцієнти ⛔ нерізноманітні бонуси
✅ надійність ⛔ відсутність бездепу
✅ глибокий розпис ліній
✅ зручні платіжні методи
✅ мобільні додатки
✅ програма лояльності

До плюсів букмекерської контори необхідно віднести:

 • вигідні коєфіцієнти Парі Матч;
 • багато видів віртуального спорту;
 • наявність головних та маловідомих подій;
 • доступність усіх видів ставок;
 • можливість скачати Парі Матч на Андроїд та Apple;
 • цілодобовий професійний сапорт;
 • підтримку популярних платіжних систем;
 • комфортні ліміти депозитів та виплат;
 • щедрі бонуси тощо.

До мінусів слід зарахувати обмеженість подій і ставок у лайві. Також адміністрація може заморозити рахунок у разі крупного виграшу, але проблема вирішується зверненням до підтримки.

Загалом букмекерська контора Паріматч – надійна та безпечна платформа для бетінгу. Вона постійно вдосконалюється, тому недоліки напевно буде усунено.

Відповіді на запитання про БК Parimatch

✅ Як пройти реєстрацію в БК Паріматч?

Одним з основних способів реєстрації у БК Паріматч є введення у реєстраційну форму наступних даних: номер мобільного телефона, електронної пошти, дати народження, пароль. Також треба погодитися із досягненням повноліття та правилами сайту. Іншим альтернативним методом є авторизація через одну з доступних соціальних мереж.

💳 Як поповнити депозит на Паріматч?

Для початку клієнту необхідно перейти до розділу “Введення та виведення коштів”. Далі обрати платіжну систему та бажану суму поповнення, підтвердити дію. До доступних платіжних систем відносяться: банківські картки, електронні системи оплати, електронні гаманці та інтернет-банкінг.

🎁 Який бонус за реєстрацію на Паріматч?

Бонус за реєстрацію на БК Паріматч видається у розмірі 100% від суми першого депозиту. Активувати нагороду можна шляхом внесення грошей на рахунок від 100 грн.

⚡ Як зробити ставку експрес у букмекера онлайн?

Для оформлення експрес ставки необхідно для початку обрати дисципліну та змагання. Далі треба натиснути на обрану подію та вказати суму ставки. Після цього просто натиснути на кнопку “Зробити ставку”.

❓ Як зайти в Паріматч?

Щоб здійснити вхід до особистого акаунту у БК Паріматч необхідно авторизуватися через СМС-повідомлення або лист на email. У листі прийде пароль, що складається з кількох символів і його треба вказати у відповідному полі.

⭐️ Як подивитися історію ставок у Parimatch?

Для відкриття власної історії ставок клієнту БК Паріматч потрібно авторизуватися на офіційному сайті або у мобільному додатку. Потім натиснути на своє ім’я у верхній частині екрана справа. Далі слід знайти розділ “Мої ставки”. Після натиску на розділ з’являться два підрозділи. В одному розділі можна продивитися розраховані парі, в іншому — нерозраховані.

💰 Що потрібно для виведення грошей з Паріматч?

Гравець має мати верифікований акаунт та відіграні гроші на особистому рахунку. Також всі платіжні дані мають бути вказані вірно.

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *