1Х Ставка: огляд букмекерської контори

Відома букмекерська контора 1хСтавка України відкрилася 2010 року та швидко пройшла шлях від новоствореної платформи до одного з лідерів бетінгової індустрії. Це одна з найкрупніших БК на пострадянському ринку, що працює як офлайн (через мережу ППС), так і через Інтернет. Компанія легально приймає ставки, отже надає клієнтам високоякісний сервіс, забезпечує їхній захист та гарантовано виплачує виграші. Бренд славиться докладним розписом та низькою маржею, а також пропонує користувачам зручну платформу для live ставок і багато додаткових опцій: викуп парі, редактор купона, страховку ставки, бет-конструктор.

Загальна інформація про букмекерську контору 1Х Ставка

⭐ Компанія власник ТОВ “Ставка РУ”
✅ Ліцензія Ліцензія № 17 ФНС РФ
🎁 Бонуси Бонус на депозит, страхування ставки, кешбек, розіграші призів
⚽ Види спорту Хокей, футбол, теніс, баскетбол, крікет, гольф, настільний теніс, кіберспорт, шахи та багато іншого
✔️ Типи ставок Фора, тотал, ординар, лайв ставки, прематч, Play Zone, ординар, експрес
💸 Мін. ставка 5 гривень
💵 Макс. ставка Залежить від події
💳 Методи поповнення Maestro, Visa, MasterCard, «Мир», QIWI, WebMoney, Ю-Money, з балансу телефону
🖥️ Інтерфейс Windows, iOS, Android
📱 Додаток Доступний в AppleStore та Google Store
⚙️ Технічна підтримка Онлайн-чат, телефон – 8 800 500 2911, пошта – support@1xstavka.ru

Зміст

Легальна діяльність букмекерської контори 1хСтавка

На момент огляду БК 1 х Ставка здійснює діяльність за ліцензією, виданою 2010 року. Посилання на документ можна знайти на офіційному сайті. Оскільки компанія працює виключно в правовому полі, кожна ставка бетера апріорі є захищеною законом. За виплатою виграшів користувачам в повному обсязі стежить Центр обліку переказів інтерактивних ставок. Сам букмекер приділяє підвищену увагу безпеці особистої та фінансової інформації гравців, використовуючи для цього найсучасніші технології їх шифрування.

Переваги офіційного сайту букмекера 1xStavka

Експерти оцінили офіційний сайт БК 1х Ставка як один із найзручніших у своєму сегменті. Ресурс дійсно тримає планку якості та славиться зрозумілим, функціональним інтерфейсом. Зручність роботи з сайтом приваблює безліч бетерів, тим більше що ставити на спорт можна не лише в десктопному, а й комп’ютерному форматі.

Верхнє меню містить вкладки «Лінія», LIVE, «Кіберспорт», «Акції», «Результати». Праворуч – кнопки входу, реєстрації, налаштувань, вибору мови інтерфейсу та часового поясу. З протилежного боку – додатки для смартфонів. Головну сторінку займає лінія прематч та лайв, а також експреси дня.

Купон для ставок знаходиться на своєму традиційному місці – з правого боку сторінки. Унизу можна побачити кілька інформаційних розділів зі статистикою, правилами та умовами, контактами, інструкціями тощо. Функціональність ресурсу – на самому високому рівні. Зручно знаходити події, стежити за ними, робити ставки тощо.

За бажання можна підписатися на повідомлення про змагання. Це зручно тим, хто стежить за статистикою або зацікавлений конкретному матчі та боїться його пропустити. Треба лише знайти відповідний турнір, клікнути по дзвіночку, зробити потрібні налаштування – і чекати на повідомлення.

Оскільки бетінг не дозволяється законодавством багатьох країн, оператор пропонує користувачам зручне дзеркало БК 1хСтавка – точну копію оригінального порталу, що знаходиться на іншому домені та не блокується. Посилання на сайт-клон можна запросити у співробітника сапорту або побачити в особистому кабінеті. Повторно реєструватися на дзеркалі не треба. На ньому про дубльований акаунт, включаючи всі налаштування власника.

БК 1хСтавка: створення облікового запису та вхід в кабінет

Відкрити рахунок у букмекерській конторі 1х Ставка можуть гравці з будь-яким громадянством, які досягли повноліття (18+). Після відкриття рахунку потрібно підтвердити телефон та авторизуватися. А також пройти верифікацію: це обов’язкова вимога в усіх букмекерських конторах, які працюють в Україні, без виконання якої оператори відмовляють у виплаті грошей.

Процес реєстрації

Створення облікового запису відбувається дуже швидко. Гравцеві потрібно натиснути кнопку реєстрації та заповнити анкету, вказавши:

 • країну громадянства, регіон і місто проживання;
 • стать, ім’я та прізвище;
 • електронну пошту та номер телефону;
 • дату народження.

Після введення телефону номер потрібно підтвердити через одноразовий СМС-код. Також користувач має погодитися з правилами компанії та обробкою персональних даних. Якщо код втрачено, можна забезпечити доступ до акаунту через e-mail. Варто серйозно поставитися до паролю: комбінація має бути надійною, складатися з літер, символів, цифр.

Якщо бетер помітив, що в його кабінеті є ставки, яких він не здійснював, це буде означати злам облікового запису. Аби цього уникнути, БК 1 x Stavka надає клієнтам можливість додатково захиститися. Для цього пропонуються: двофакторна ідентифікація; контрольне запитання; авторизація через e-mail; перегляд сесій (місце/час входу в акаунт).

Верифікація профілю

Підтвердження особи – спрощена процедура, що доступна онлайн. Гравцеві пропонується вказати в анкеті профілю паспортні та інші дані, після чого прикріпити скан паспорта та селфі з документом. Інформація в профілі має повністю дублювати паспортну, тому є слід вводити уважно та ретельно перевіряти.

Букмекер залишає за собою право повторно перевірити гравця перед виплатою виграшу. Зазвичай це відбувається у випадках, коли компаніє вважає, клієнтом порушені правила. Для повторної перевірки також слід надати електронні копії документів, що підтверджують персональні дані. При цьому служба безпеки не повідомляє причини ідентифікації.

Вхід в акаунт

Щоб виконати вхід в 1хСтавка вхід, необхідно:

 1. Клікнути по кнопці входу.
 2. Вказати ID або e-mail.
 3. Ввести пароль, створений при реєстрації (за бажання його можна відкрити, натиснувши на око).
 4. Натиснути на «Увійти».

Можна відмітити галочкою пункт «Запам’ятати», щоб кожного разу не вказувати пароль заново. Система буде вказувати його самостійно, але за умови, що вхід відбувається з одного й того самого пристрою. Якщо користувач забув пароль, він легко його відновить, натиснувши на «Забули пароль?» та діючи за подальшими підказками.

БК 1 х Ставка: дисципліни, події, коефіцієнти

У конторі 1хСтавка лінія – одна з найбільш повних і охоплює безліч спортивних дисциплін та подій. Парі можна укладати як на головні, так і юніорські та регіональні змагання. Кіберспорт представлений майже всіма актуальними турнірами у відомих відеоіграх: Дота 2, Rainbow 6, CS:GO, StarCraft, WoW, LoL, KoG, Heartstone, Heroes Of The Storm, Overwatch, Call Of Duty.

Коефіцієнти вищі за середні, якщо порівнювати з показниками конкурентів. У передматчевому розписі маржа становить 4-6%, лайві – 5%. У випадку з найпопулярнішими матчами маржинальність може не перевищувати 1-2%. Це дуже низьке значення, що вигідно для бетера і являється вагомим плюсом платформи. Щодо живих ставок, то ту коефіцієнти також високі та майже не поступаються доматчевим.

Розпис букмекерської контори 1xStavka

Розпис 1x Stavka відрізняється варіативністю фор і тоталів. Широко представлені довгострокові парі, зокрема трансфери, на переможця тощо. Можна робити прогнози за 2-3 тижні до початку події. Окрім стандартних ставок букмекер пропонує безліч оригінальних, наприклад на футзал та херлінг, а також на всілякі конкурси, трансфери, нагороди тощо.

Слід відзначити різноманітність пропозицій на часові відрізки змагань та статистику – кутові, жовті картки, рівень володіння м’ячем, удари. Також є ставки на заміну: час першої заміни, хто її проведе й таке інше. Найбільш докладним є розпис на футбол: тут передбачені практично всі варіанти. Лише на голи доступно безліч результатів: черговість, ворота, час, дубль, хто забив тощо.

На найбільш затребувані кіберспортивні дисципліни розпис дуже детальний. Можна укладати парі не тільки на звичні результати, фору і тотал, а й ситуації у середині гри – перегони, вбивства, підсумки раундів, хто візьме вежу тощо.

Live ставки

За кількістю подій, що пропонуються на сайті 1xStavka, лінія live – одна з найкращих в світі (!). Як і Prematch, вона дуже велика і охоплює практично всі турніри (загальновідомі та маленькі), що проходять у галузі світового спорту. Перелік ймовірних результатів буває різним – залежно від важливості події та постачальника інформації. Але в розпорядженні бетера все одно буде величезний вибір можливостей.

Унікальним видом парі у лайві 1хСтавка є функція Play Zone. Вона передбачає, що користувач може спробувати передбачити наступну ситуацію, що відбудеться у змаганні в той чи інший проміжок часу. Це може бути штрафний, офсайд, жовта/червона картка, кутовий, кидки тощо.

Цікавою особливістю контори 1 хСтавка є можливість по багатьох лайв змаганнях спостерігати за рухом котирувань залежно від турніру, що проходить. Хоча опція доступна лише для основних результатів. Також БК забезпечує бетерів високоякісними відеотрансляціями. Але їх кількість відносно невелика: дивитися можна лише непопулярні ТБ-матчі.

Діапазон ставок в БК

Як зазначено правилами 1хСтавка, мінімальний та максимальний поріг на будь-яку подію визначається букмекером окремо для кожного випадку. Найменша сума ставки – 5 грн, але не завжди. Мінімальна ВІП-ставка складає 500 євро або в 5+ разів більше за максимальну суму депозиту.

Ставки в БК 1хСтавка

Щоб зробити ставку в БК 1xStavka, треба скористуватися купоном, що знаходиться праворуч головної сторінки сайту. Бетеру необхідно:

 1. Увійти до розділу Live або «Лінія» через верхнє меню.
 2. Знайти дисципліну, що цікавить, та відкрити її.
 3. Обрати цікавий для себе турнір.
 4. Натиснути на нього та обрати вид ставки.
 5. Ввести її до купону разом із сумою.
 6. Клікнути по «Зробити ставку» та дочекатися результату.

При формуванні купона можливий запит збільшення максимальної суми ставки. Також на порталі є кілька корисних функцій, про які не варто забувати.

Продаж купона

Дозволяє продати прогноз букмекеру до кінця конкретного змагання та отримати певну суму грошей на умовах контори. Цей варіант буде корисний, якщо бетер розуміє, що подія проходить не так, як він прогнозував. Таким чином можна повернути хоча б частку коштів, що краще, ніж зовсім їх втратити.

Автопродаж купона

Ця унікальна, дійсно рідкісна опція БК 1xStavka підходить для гравців, які роблять дуже багато ставок. Якщо слідкувати за всіма укладеними парі складно, можна скористатися цією послугою, виставивши свої умови за угодою. Як тільки сума продажу, запропонована конторою, збігатиметься з ними, угода відбудеться автоматично.

Бетконструктор

Це можливість робити ставки по лінії, яку формує сам користувач. Для цього потрібно створити віртуальний матч із команд/спортсменів, що беруть участь у реальних змаганнях. На цю віртуальну подію програма (конструктор) складає розпис і виставляє коефіцієнти, виходячи з котирувань у реальних турнірах.

Розрахунок ставок відбувається на базі результатів справжніх футбольних, хокейних та тенісних матчів з лінії букмекера. Опція доступна в панелі інструментів «Лінія» −> «Конструктор».

Обираючи тип ставки, гравцеві слід бути обережним. Так, лайв прогнози робляться не попередньо, а безпосередньо під час змагання. Тому бетерові треба добре знати вид спорту та вміти швидко реагувати на ситуації. Це може бути складно новачкам, тому досвідчені гравці рекомендують спочатку вибирати інші різновиди парі.

Акції та бонуси букмекерської контори 1xStavka

Бонуси

Розмір Умови отримання
Вітальний бонус 100% Доступний впродовж 30 днів після реєстрації. Максимальна сума бонусу – 8000 грн.
Страхування ставки 10% Активний впродовж 28 днів після реєстрації. Гравцю повертається 10% від загальної суми ставок за період участі в акції. Гроші повертаються у вигляді промокоду.
Кешбек 10% Активний впродовж 28 днів після реєстрації. Гравцю повертається 10% від загальної суми ставок за період участі в акції.
Акція “Єврофутбол” Матеріальні подарунки, промокоди Щоб взяти участь у розіграші призів, потрібно заключити парі на 3 виграшних ординари від 200 грн.
Акція “Гейм! Сет! Матч!” Матеріальні подарунки, промокоди Щоб взяти участь у розіграші призів, потрібно зробити ставку від 200 грн та перемогти. За кожну перемогу нараховується квиток, за який можливо виграти приз.

Бонусну систему оператора не можна назвати різноманітною, але заохочення таки є. На даний час на майданчику діють наступні пропозиції:

 1. Привітання – бонус за реєстрацію 1хСтавка, що пропонується новачкам після заповнення профілю, верифікації та внесення депозиту на суму 50+ грн. Максимальний розмір подарунку – 5800 грн. Бонус слід проставити експресами з вейджером от х3 до х15 (залежно від розміру депозиту). Кожен експрес має включати мінімум три події з коефіцієнтом 1,5+.

 2. Страхування ставки. Гравцеві компенсується 10% суми ставок, здійснених за період участі в акції, але не вище загальної суми депозитів, внесених у відповідний період. Заохочення нараховується лише на програні одиночні та експрес-ставки.

 3. Кешбеки. Компенсація у розмірі 10% від ставок, здійснених за тиждень. Компенсуються лише одиночні ставки та експреси з коефіцієнтом 1,5+. В експресі має бути від трьох подій.

Детальні правила кожної акції 1хСтавка вказані на її сторінці. Всі бонусні пропозиції знаходяться в однойменному розділі верхнього меню.

Методи здійснення грошових операцій в БК 1x Stavka

Берерам, які не знають, як вивести гроші з 1хСтавка та поповнити рахунок, достатньо ознайомитися з відповідною інформацією на сайті букмекера. Всі транзакції відбуваються через розділ «Управління інтерактивними ставками» в особистому кабінеті гравця.

Платіжна система

Ліміти депозиту Комісія Термін виводу
MasterСard, МИР, VISA Від 140 UAH до 140 000 UAH 0% До 3 діб
Piastrix Від 50 UAH до 45 000 UAH 0% До 15 хвилин
WebMoney Від 200 UAH 0% До 15 хвилин
Sky Pay Від 200 UAH до 68 000 UAH 0% До 15 хвилин

Для переказів пропонуються:

 • банківські картки Visa/MasterCard/Maestro/«Мир»;
 • сервіси QIWI, Ю-Money, WebMoney;
 • з балансу телефону;
 • інтернет-банкінги та банківські рахунки.

Повний список методів платежів, а також інструкції (як вивести гроші з 1хСтавка та поповнити рахунок) опубліковано на офіційному ресурсі букмекера. Мінімальний обсяг депозиту – 50 грн, незалежно від способу оплати. Кошти зараховуються миттєво. Комісія відсутня. Найменша сума виплаті – 100 грн, але залежно від обраної платіжної системи. Надходження коштів може тривати до трьох робочих днів (картки) та 15 хвилин (електронні гаманці).

Укладання парі з мобільного в БК 1хСтавка

БК 1xStavka мобільну версію сайту та додаток для смартфонів запустила однією з перших. Обидва варіанти за функціоналом не поступаються повноформатному порталу, є зручними та швидкими.

Мобільна версія сайту 1xStavka

Мобільна версія є браузерною, тобто звичайним чином відкривається після входу на сайт через браузер телефону. Вся знаходиться в вікні, що розкривається (лівий верхній куток екрана). Тут можна переглянути особисті дані, повідомлення від системи, популярні ставки, лінію, лайв ставки та результати. Інтерфейс продуманий та ергономічний, складнощів у використанні не визиває. Рекомендується оновити браузер, а також подбати про швидкий інтернет-зв’язок.

1хСтавка: мобільний додаток

Щоб додаток 1xStavka скачати на Андроїд або айфон, необхідно зайти до відповідної вкладки (іконка з телефоном ліворуч уверху сторінки), після чого:

 1. В налаштуваннях мобільного пристрою дозвлити встановлення ПО з інших джерел.
 2. Знайти у вкладці установчий файл 1xStavka apk або ipa.
 3. Скачати його на телефон згідно інструкції.
 4. Відкрити програму та одноразово авторизуватися.

Лінія в додатку БК представлена ​​за видами спорту. У розписі на матчі дворівнева навігація: вертикально відображені всі види основних ставок, горизонтально – додатковий розпис. Скориставшись фільтром у правому верхньому кутку, можна відібрати тільки ті варіанти, що цікавлять.

Підтримка користувачів у букмекерській конторі 1 x Stavka

Користувачам букмекерської контори цілодобово доступні такі способи зв’язку з підтримкою:

 • телефон (безкоштовна лінія) – 8 800 500 2911;

 • електронна пошта – info@1xstavka.ru (загальні питання), support@1xstavka.ru (техпідтримка), security@1xstavka.ru (служба безпеки);

 • живий чат із консультантом.

Співробітники реагують на звернення протягом кількох хвилин. В live чаті – одразу. Гравцям пропонується оцінити дружелюбність та компетентність операторів (по шкалі від 1 до 5 балів).

Справжні коментарі користувачів БК 1хСтавка

Букмекер добре відомий не лише в пострадянському просторі, а й за його межами. Отже не дивно, що в Інтернеті можна побачити безліч  відгуків про сайт 1хСтавка. Гравцям подобається, що на ньому представлені десятки видів спорту, доступні всі змагання – як крупні, так і маловідомі, навіть юніорські. Також бетери хвалять коефіцієнти, багато корисних інструментів, роботу сапорта. Деяким не вистачає бонусів: пропонується розширити програму. Інші хочуть, аби до переліку платіжних систем були додані криптовалютні гаманці. Але в цілому бетери позитивно коментують бренд.

Букмекер 1xStavka: плюси та недоліки

✔️ Переваги БК

❌  Недоліки

✅  Широкий розпис ⛔  Відстунє поповнення через криптовалюти
✅  Регулярні акції з щедрими призами
✅ Зручні платіжні системи
✅ Наявність додатків на смартфон
✅ Відеотрансляції подій
✅ Ліцензійність

За підсумками огляду можна назвати багато позитивних сторін букмекерської контори:

 • технологічне програмне забезпечення власної розробки;
 • можливість скачати додаток 1хСтавка, зручна мобільна версія сайту;
 • швидка реєстрація та ідентифікація;
 • відмінна лінія в прематчі та лайві;
 • цікаві акції з бонусами 1хСтавка;
 • наявність багатьох корисних інструментів для ставок;
 • уважне ставлення сапорту до гравців;
 • великий вибір платіжних методів тощо.

Професійні бетери знайдуть тут ідеальні умови для гри. 1хСтавка пропонує якісні відеотрансляції, які може дивитися гравець, що навіть не пройшов ідентифікацію. (Варто врахувати: вони не розвертаються на весь екран.) Інформація про змагання завжди містять метеорологічні умови, що дуже зручно. Також БК одразу зазначає максимальну ставку − на відміну від інших букмекерів, які

До недоліків можна віднести обмеженість ТБ-трансляцій, відсутність криптовалютних платформ для розрахунків та програми само виключення. Але в цілому букмекер 1хСтавка – дійсно достойний ресурс, який заслуговує на повагу. Тут буде комфортним як початківцям, так і найдосвідченішим бетерам.

Відповіді на запитання про 1xstavka

🤟 Як зареєструватися на сайті 1xstavka?

Для початку треба натиснути на кнопку реєстрації та заповнити реєстраційну анкету. Для цього необхідно вказати наступні дані: країну, регіон, місто проживання, стать, ім’я та прізвище, email, номер мобільного телефону та дату народження.

🎁 Як отримати бонус в 1хСтавка?

Бонус за реєстрацію від 1хСтавка можна отримати за внесення депозиту від 50 грн. Страхування ставки надається в виді компенсації 10% суми ставки. Кешбек надається у виді компенсації у розмірі 10%.

❓ Як пройти верифікацію в БК 1хСтавка?

Для початку необхідно вказати паспортні дані в анкеті та прикріпити скан паспорта та селфі з документом. Інформація у профілі та у скані документів має бути ідентичною, інакше верифікація не зарахується при перевірці.

📱 Як встановити додаток 1хСтавка на телефон?

Для встановлення додатка на мобільний для початку потрібно перейти до відповідної вкладки на офіційному сайті. Далі на мобільному дозволити встановлення ПО з невідомих джерел. Після знайти apk для встановлення та звантажити його на смартфон. Залишиться відкрити програму та одноразово авторизуватися.

☎️ Як зв'язатися зі службою підтримки 1хСтавки?

Цілодобово клієнти 1хСтавки можуть отримати підтримку від адміністрації сайту, зв’язавшись через телефон, живий чат або електронну пошту. Відповідь на повідомлення буде отримана протягом кількох хвилин в чат, а також на телефон та електронну пошту, вказані при реєстрації.

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *