Fan Sport Україна: огляд букмекерської контори

Fansport – це онлайн букмекер, створений у 2016 році в Україні. Сьогодні компанія приймає ставки на спорт у міжнародному масштабі. Спочатку вона мала офлайн представництва, але в 2017 році всі наземні точки було зачинено. Серед любителів бетінгу з країн СНД БК Фан Спорт користується заслуженою популярністю: офіційний сайт повністю русифікований, співробітники техпідтримки працюють цілодобово, гравці отримують максимально якісний сервіс, коефіцієнти вигідні, кількість дисциплін і подій достатньо велика.

Загальна інформація про БК Fansport

⭐ Компанія власник FAN-BETTING N.V.
✅ Ліцензія Curacao
🎁 Бонуси Кешбек, страхування ставки, довірча ставка, повторний депозит
 ⚽ Види спорту Теніс, футбол, крікет, віртуальний спорт, кіберспорт та інше
✔️ Типи ставок Лайв-ставки, тотал, фора, подвійний шанс, результат матчу
 💸 Мін. ставка 5 грн
 💵 Макс. ставка Залежить від події
  💳 Методи поповнення Найпопулярніші: Приват24, Apple Pay, Visa, MasterCard. Також є електронні гаманці та криптовалюти
🖥️ Інтерфейс Android, IOS, Windows
📱Додаток доступний в Google Store та AppleStore
⚙️ Технічна підтримка ☎️ Телефон: 0 800 210 668. 📧 Пошта support@fan-sport.com. 💬 Онлайн-чат

Зміст

Ліцензія букмекерської контори Фан Спорт

Букмекерська контора Фан Спорт працює відповідно до ліцензії, виданої контролюючою інстанцією Кюрасао. Наявність дозволу – основний критерій при виборі букмекера, оскільки від цього залежить надійне збереження особистих та фінансових даних користувачів. Вони вводять у систему номери своїх банківських карток та електронних гаманців, відправляють модераторам скани паспортів. І лише БК із ліцензією здатна гарантувати безпеку цієї інформації завдяки використанню новітніх технологій. Окрім того, документ гарантує своєчасність виплат виграшів на прозорих умовах. Гроші у Fansport виплачуються швидко, чесно та в повному обсязі.

Огляд офіційного сайту БК Fansport

Структура та функціонал офіційного сайту fan sport ua продумані та інтуїтивно зрозумілі. Інтерфейс доступний 52 мовами, включаючи українську та російську. БК має найширшу в СНД лінію та розпис. Кількість видів спорту, що охоплюються, перевищує п’ять десятків, доступні навіть малопоширені дисципліни, такі як собачі біги. Можна робити ставки на покер і ТБ-ігри.

БК Fan Sport: реєстрація та вхід на сайт

Процес реєстрації на сайті fansport ua не вимагає багато часу: букмекер розділив створення акаунту та верифікацію, щоб гравці могли швидше почати робити ставки. Відвідувачеві необхідно знайти кнопку з відповідним написом, який відкриває форму реєстрації. Вона розташована у верхньому правому кутку і дублюється на багатьох сторінках.

Як зареєструватися в букмекерській конторі

Натиснувши кнопку «зареєструватися», гравець побачить форму, до якої слід внести:

 • контактний телефон або e-mail (зробити вибір);
 • промокод (за наявності);
 • бажану валюту для відкриття рахунку.

За бажання можна вибрати соцмережі, щоб максимально спростити реєстрацію у Фан Спорт. У такому разі треба клікнути по відповідному логотипу та слідувати подальшим інструкціям. Профіль із мережі продублюється в БК.

Телефон та пошту треба підтверджувати кодом з СМС або переходом за посиланням, що прийде в електронному листі. Після цього можна виконати вхід у Фан Спорт і заповнити анкету в особистому кабінеті. Важливо вказувати лише реальні дані, що збігаються з паспортними. Варто ретельно перевірити відомості на наявність помилок, адже при їх наявності користувач не пройде верифікацію.

Як пройти верифікацію в БК

Верифікація є обов’язковою у всіх ліцензійних казино та БК України, адже підтверджує повноліття гравця. Кожен зареєстрований клієнт БК Фан Спорт повинен підтвердити особу відповідними документами (паспорт, ID карта або права водія). Щоб пройти процедуру, потрібно в персональному кабінеті завантажити якісні кольорові скани документів. Це не обов’язково робити відразу після відкриття рахунку, але краще не відкладати: без верифікації заявки на виведення виграшів відхиляються. Перевірка займає до двох діб і не викликає складнощів, якщо паспортні дані повністю співпадають із зазначеними у профілі.

Якщо гравець робить ставки на великі суми, адміністрація БК Фанспорт може запросити довідку про доходи, що підтвердить легальне походження коштів. Але зазвичай цей документ не вимагають.

Як увійти до власного кабінету БК Фан Спорт

Щоб потрапити до персонального кабінету на сайті фан спорт юа, слід вказати логін та пароль, створені під час реєстрації та авторизації. Функціонал кабінету включає в себе:

 • основний та бонусний рахунки;
 • історія грошових операцій;
 • поле для промокодів;
 • функція зв’язку з підтримкою;
 • шкала прогресу у відіграші бонусів;
 • налаштування тощо.

Якщо гравець втратить доступ до облікового запису (наприклад, забув пароль), його можна відновити, скориставшись номером телефону, що прив’язаний до акаунту. Слід зробити запит, щоб отримати СМС або посилання для скидання старого пароля і введення нового. Це займе пару хвилин. Верифіковані бетери можуть отримати доступ навіть у разі, якщо втратили телефон, пов’язаний із рахунком. Достатньо звернутися до техпідтримки.

БК Фанспорт: лінія та коефіцієнти букмекера

Букмекерська контора використовує програмну платформу BetB2B. Це забезпечує широку лінію та привабливі коефіцієнти і допомагає оператору виділятися на вітчизняному ринку бетінгу. У лінії Фан Спорт можна знайти практично всі змагання та матчі, на які взагалі приймаються ставки, а також довгострокові ринки, у тому числі й неспортивні (політика).

Коефіцієнти зазвичай вигідні, причому не лише для топових подій, а й невеликих регіональних турнірів. У цьому полягає важлива перевага перед конкурентами з нашого БК рейтингу. Середньостатистична маржа становить близько 3%, якщо ставка відбувається до початку події.

Види ставок у букмекерській конторі Fan-Sport

Розпис більшості змагань містить величезну кількість маркетів – як ігрових, так і статистичних. Для великих футбольних матчів – окремий розпис:

 • кутовы;
 • жовті картки;
 • удари у площину воріт;
 • офсайди і фоли;
 • рівень володіння м’ячем.

Пропонується великий вибір альтернативних результатів, а також незвичний тип ставки – тотал очок за картки. Максимуми по лінії високі, але контора практикує встановлення індивідуальних лімітів та котирувань для успішних гравців.

За довгостроковими маркетами у лінії букмекера Фан Спорт бетер знайде шикарний вибір варіантів. Тут ставлять не лише на чемпіонство команд у всіх великих футбольних лігах, а й порівняння підсумкових місць у таблиці, кількість забитих голів, трансфери, тренерські відставки, лауреатів усіляких премій та призів тощо.

У розписі є розділ «Експрес-виходи», де розташовані поєднання видів ставок:

 • голи та кутові;
 • основний результат матчу та тотал карток;
 • фора матчу та тотал за кутовими тощо.

Вельми цікавий такий вид ставок Фан Спорт, як альтернативні змагання, де пропонується порівняти показники команд, які грають не один проти одного, а в різних матчах. Використовуючи цей сервіс, можна підвищити не лише ліміт ставок, а й прибуток у разі виграшу.

Live ставки

Лінія БК Fan-Sport у лайві виглядає не менш цікаво, ніж передматчева: у багатьох матчах із маловідомих чемпіонатів розпис значно цікавіший, ніж у прематчі. Навіть для непопулярної хокейної гри буде запропоновано мінімум 15 варіантів, а для аналогічного футбольного змагання – понад 60. Більш того − є матчі, на які взагалі приймаються ставки лише у live. Цікава функція Multi-LIVE дозволяє створювати власну сторінку для відстеження кількох подій одночасно в розширеному форматі. Лайв-трекер дуже інформативний:

 • оперативно відображається інформація за основними статистичними показниками;
 • можна відкрити спеціальне табло, що стежить насамперед за кутовими, картками чи відсотком володіння м’ячем;
 • для багатьох матчів доступні відеотрансляції, переглядати які можна за наявності позитивного балансу або нерозрахованих ставок;
 • дивитися інформацію про події формату прематч дозволяється всім, у тому числі незареєстрованим відвідувачам контори.

Маржа для ставок Фанспорт лайв може досягати 5%. Ставити в live-режимі дозволяється не лише на традиційний, а й кіберспорт і навіть лотереї.

Мінімальна та максимальна ставки

Діапазон ставок у букмекерській конторі Фанспорт дуже широкий. Мінімальна ставка складає 5 грн, максимальна встановлюється оператором окремо для кожної події і може досягати десятків тисяч гривень.

Як ставити гроші в БК Fan Sport

Щоб зробити ставку на сайті fan sport bet, треба виконати ряд простих дій:

 • у верхньому меню знайти вкладку, що цікавить;
 • обрати дисципліну та подію (це можна зробити через пошук);
 • натиснути на подію та розвернути результати;
 • вказати суму ставки в окремому полі.

Останній крок – клік по кнопці «Зробити ставку». Процес дуже простий, і навіть новачок швидко зорієнтується в деталях.

Бонуси букмекерської контори Фан Спорт

Бонусна програма БК Фан Спорт України вигідна та різноманітна. Початківцям після реєстрації пропонується вітальний подарунок: сума першого депозиту подвоюється із максимальним лімітом в $100. Бонус треба відігравати з вейджером х3 лише з експрес-ставками. Кожна ставка має містити три або більше подій із коефіцієнтами від 1,4.

Бонуси

Розмір Умови отримання
Бонус на перший депозит 100% Гравець має зареєструватися на сайті БК та заповнити всі поля з персональними даними. Бонус активується внесенням депозиту до 100EUR. Нарахування автоматичне
Експрес дня 10% на коефіцієнт Обирайте події з підбірки “експрес” та робіть ставки. Якщо ваша ставки виграла – ваш коефіцієнт буде збільшено на 10%. Бонус доступний щодня
Страхування ставок 100% Кожен гравець може застрахувати свою ставку повністю, або її частину. В разі, якщо ставка не проходить, гравцю повертаються його кошти у повному обсязі.
Довірче парі Варюється Довірче парі – це можливість робити ставки на гроші. не попвнюючи депозит. Для кожного гравця сума авансу різна.

У подальшому бетер зможе отримувати інші заохочення, зокрема:

 1. Кешбеки. Частка програних коштів компенсується балами для обміну на ставки.
 2. Повторний депозит. Умови аналогічні вітальному бонусу.
 3. Страхування ставки. Платна послуга.

Ще одним популярним бонусом Фанспорт є «Експрес дня». Букмекер щодня пропонує клієнтам на вибір кілька цікавих спортивних подій для ставок live або прематч. У разі виграшу підсумковий множник збільшується на 10%. Гравцеві не дозволяється додавати нові події до ставки або видаляти запропоновані БК. Ставку можна робити лише коштами з депозиту (бонуси не застосовуються).

Бонус «Довірча ставка» дає змогу ставити з авансом, якщо у бетера недостатньо власних грошей. Розмір позики розраховується індивідуально. Щоб перевірити його, слід натиснути кнопку «Дізнатися» у вкладці «Доступний аванс». Позичені гроші необхідно використати протягом 48 годин і лише для лайв-подій.

Внесення депозиту та виведення грошей у БК Фанспорт

БК Fansport планує глобально розвиватися, тому приймає платежі у кількох десятках валют. Поповнити депозит можна за допомогою:

 • банківської картки MasterCard, Visa;
 • електронного гаманця Qiwi, Onlinepay;
 • облікового запису в платіжній системі ecoPayz, Neteller;
 • криптовалютного гаманця BitcoinDogecoin, Litecoin.

Перелік доступних систем залежить від конкретної країни. Мінімальний розмір платежу становить лише $1,5 − значна перевага проєкту. Кошти надходять майже миттєво та без стягування комісії.

Платіжна система

Ліміти депозиту Комісія Термін виводу
VISA, MasterСard Від 50 UAH Відсутня До 5 діб
Skrill, Netteler Від 398 UAH Відсутня До 24 годин
kvitum Від 50 UAH Відсутня До 24 годин
Криптовалюти Без лімітів Відсутня До 24 годин

Виводити виграші на сайті Фан Спорт можна тільки через ту платіжну систему, що була використана для поповнення рахунку. Кожна заявка на виплату розглядається модераторами. Термін обробки за правилами – до однієї доби, фактично – не довше години. Гроші перераховуються, термін їх надходження залежить від платіжної системи (до 7 днів). Також платіжним оператором може стягуватися комісія.

Важливо! Для успішного виведення виграшу потрібно проставити внесений депозит із коефіцієнтом щонайменше 1,1.

Ставки у Fansport з мобільного пристрою

Робити ставки на платформі фан спорт бет можна не тільки в десктопному, а й мобільному форматі. Різниця між ними полягає насамперед у габаритах дисплея. На портативному пристрої інформація видається у більш стислому вигляді, але функції ті ж самі: через телефон можна поповнювати депозит, виводити гроші, спілкуватися з сапортом, дивитися відео трансляції, робити будь-які ставки тощо.

Мобільна версія сайту Фан-Спорт

Мобільна версія Фан Спорт дуже зручна та дозволяє заходити на майданчик цілодобово, не будучи прив’язаними до комп’ютера. Скачувати версію не треба: вона відкривається автоматично після входу на сайт з будь-якого сучасного браузера. При першому відвідуванні БК слід одноразово авторизуватися, щоб система запам’ятала дані.

Фанспорт: мобільний додаток

Додаток для iOS можна завантажити з або AppStore. У Google Play програму для Android знайти не вдасться, адже Google блокує контент, пов’язаний з азартом. Тому єдине джерело завантаження – офіційний сайт БК. Мобільний додаток – це повна версія Фан Спорт, у якій збережено весь контент та функціонал.

Служба техпідтримки букмекерської контори Fan Sport

Служба підтримки букмекерської контори Фан Спорт доступна цілодобово, без вихідних та свят. Зв’язатися з нею можна такими способами:

 • по телефону (044-2080682811);
 • електронній пошті (support@fan-sport.com);
 • заповнивши онлайн форму на сайті.

Якщо проблема пов’язана з фінансами, рекомендується скористатися e-mail. За необхідності до повідомлення можна додати скрини платежів.

Співробітники техпідтримки Фан Спорт онлайн вільно розмовляють російською. Швидкість обробки запитів залежить від завантаження сапорту на момент звернення. Потрібно визнати, що персонал намагається працювати максимально оперативно та

виявляє високий рівень професіоналізму, допомагаючи гравцям розібратися з роботою системи, технічними питаннями та іншими аспектами.

Реальні відгуки гравців про БК Fan-Sport

В Інтернеті можна знайти багато позитивних відгуків про Фан Спорт. Бетери хвалять бонусну програму, лінію та розпис, різноманітність ставок. Але багатьом не подобається, що у разі великих та частих виграшів букмекер індивідуально встановлює маржу, що знижує котирування.

Сильні та слабкі сторони букмекера Фанспорт

✔️ Переваги БК

❌ Недоліки

мобільний додаток

⛔  відсутній бездепозитний бонус

міжнародна ліцензія

⛔  немає трансляції Live-подій

високі коефіцієнти

широка лінія розпису

швидка реєстрація

щоденні бонуси

БК Фан Спорт напевно сподобається гравцям із СНД, яким комфортніше користуватися конторами зі свого регіону. Вагомими перевагами проекту також є:

 • швидка реєстрація на сайті;
 • можливість скачати фан спорт на мобільний пристрій;
 • великий розпис;
 • привабливі коефіцієнти;
 • вигідні бонуси тощо.

Доброзичлива і компетентна техпідтримка готова цілодобово відповісти на будь-які питання і вирішити всі проблеми, що виникають.

Щодо недоліків, то до них слід віднести зменшення коефіцієнтів для гравців, які часто виграють. До того ж при виставленні помилкових множників система розраховує ставки з коефіцієнтом х1. Якщо таке трапляється, необхідно одразу звернутися до підтримки, щоб вирішити проблему.

Загалом плюси БК Фан Спорт достатньо вагомі, тому цілком компенсують мінуси, тим більше що оператор постійно вдосконалює проєкт.

Відповіді на запитання про Fansport

🇺🇦 Чи можлива реєстрація у ФанСпорт в Україні?

Так, можлива. Спочатку треба натиснути на кнопку “Реєстрація” та заповнити реєстраційну форму. У ній треба ввести наступну інформацію: телефон, електронна пошта, промокод (при наявності) та валюта.

🌐 Чи можна зареєструватися через соцмережі?

Так, одним з альтернативних методів реєстрації у БК ФанСпорт є авторизація через соціальні мережі. Для цього необхідно лише натиснути на зображення необхідної соціальної мережі та ввести дані від неї.

📱 Чи зручно робити ставки у БК Фан Спорт зі смартфона?

Функціонал мобільної версії БК Фан Спорт ідентичний офіційному сайту, тому ставки робити настільки ж зручно. Для цього необхідно вибрати потрібну спортивну подію та коефіцієнт.

🎁 Який бонус я отримаю за реєстрацію у Фан Спорт?

За реєстрацію у БК ФанСпорт клієнти отримують привітальний подарунок. Винагорода — сума першого поповнення подвоюється у 100 доларів з максимальним лімітом. Головна умова — відігравання подарунка з вейджером х3.

❓ Як обійти блокування офіційного сайту Fansport?

Щоб обійти блокування офіційного сайту, достатньо зайти до БК Фан Спорт з мобільного додатку. Також альтернативним способом є використання дзеркала офіційного сайту.

💸 Як поповнити рахунок Fansport?

Внести депозит можна у декількох валютах за допомогою наступних платіжних методів: банківських карток, електронних гаманців, криптовалют. Потрібно перейти до відповідного розділу, обрати систему та суму поповнення.

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *