Fruit Sensation

Хочете потрапити в світ фруктової насолоди за лічені секунди, використовуючи для цього ігрові автомати онлайн? Тоді відкривайте азартний слот Fruit Sensation і «заробляйте» прямо зараз!

Інтерфейс

Візуальне оформлення геймплею Fruit Sensation яскраве, але при цьому вельми просте. Для фону творці вибрали графіку в синіх, фіолетових і рожевих тонах.

Більшу частину простору займає барабан. Зверху над ним красується яскрава вивіска з назвою слота. Знизу розташована панель управління.

Символи

Сама назва Fruit Sensation говорить про все. Класичний фруктовий слот представляє на барабанах: вишні, лимони, апельсини, сливи, кавуни, дзвіночки і вельми прибуткові сімки.

Ставки і виплати

Fruit Sensation має десять змінних ліній. На додаток слот пропонує близько 96% коефіцієнт повернення і середню волатильність. Такі показники роблять геймплей фінансово вигідним.

Сума ставки змінна. Клієнт повинен заплатити за обертання від 1 до 1 000 гривень.

Виграш стабільний. Сума «заробітку» залежить від зібраної комбінації і початкової ставки. Так, мінімально можна «підняти» 20 кредитів, тоді як максимально – 500 000.

На жаль, Fruit Sensation не має спеціальних символів і джекпота. Проте тут є бонусна гра, що з'являється після кожної зробленої ставки. Користувач може помножити виграш вдесятеро, якщо правильно вгадає кольори п'яти карт.

Інші наші автомати