Emperor's China

Emperor's China дозволяє користувачам зануритися у світ китайської культури та історії. До того ж геймплей пропонує непогані виграші. А ще для себе можна спробувати Вулкан ігрові автомати.

Інтерфейс

З перших секунд користувачів зустрічає головний персонаж – серйозний воїн. Для фону підібрано панорамне зображення Великої китайської стіни. Саме тому ці гральні автомати можна назвати тематичними. 

Більшу частину монітора займають барабани. Над ними творці розмістили вивіску з назвою софта, знизу – консоль управління і панелі, на яких відображаються кредитні операції.

Символи

Всі знаки виконані в суворій відповідності до тематики слота. Проте символи можна розділити на кілька груп:

  1. Ієрогліфи.
  2. Місцеві атрибути (монети, ліхтарі, будинки, Китайська стіна, статуї).
  3. Персонажі – мужній воїн. Іноді виступає в ролі дикого.
  4. Спеціальні пропозиції – скаттер у вигляді червоного прапора.

Ставки і виплати

Emperor's China є фінансово вигідним ігровим автоматом. Все це через середню волатильність, близько 96% коефіцієнт повернення користувачеві і дев'ять змінних платіжних ліній.

Сума ставки варіюється геймером самостійно. Юзери можуть платити за спін від 1 до 900 кредитів.

Виграш залежить не тільки від зібраних комбінацій, але також від початкової вартості обертання. Виходячи з таких показників, мінімально вдасться «підняти» 2 гривні, тоді як максимально – 900 000.

Додатково збільшити прибуток можна завдяки спеціальному символу – скаттеру. Його поява не тільки приносить гроші, але також надає множник до х3 і 15 фріспінів.

Дуже рідко воїн виступає в ролі дикого, замінюючи всі символи на барабанах, крім скаттера.

На жаль, в Emperor's China джекпот не передбачений.

Інші наші автомати